O nás

Vždy jsme chtěli dělat to, co nás baví, v čem jsme dobří a čemu věříme. Malými krůčky jsme se přiblížili k našemu velkému snu. Píše se červen 2012 a sen dvou nadšených sourozenců se stává skutečností v podobě agentury Festino, která se Vám představuje svým originálně osobním a upřímným přístupem. Nebojte se svěřit nám svá přání, my víme, jak s nimi pracovat.

Martina se již od střední školy bavila organizací různých oslav, večírků pro kamarády, rodinu a přátele. Na vysoké škole si rozšířila obzory při organizaci akcí pod záštitou Hejtmana Zlínského kraje, Evropskou únií a Univerzitou Tomáše Bati. Důležitým momentem byla závěrečná diplomová práce, která se věnovala podnikatelskému záměru – organizaci akcí na klíč. Prošla krátkou praxí v cateringové agentuře a neváhala se vydat do hlavního města čerpat další zkušenosti. Důležité postřehy, neskutečný rozhled a nepřeberné množství možností jí umožnila práce v úspěšné pražské reklamní agentuře. Důležité bylo být součástí, vidět a pozorovat dění “před i za oponou”. Rodné město ji přitáhlo zpět nejen srdcem, ale také možností konečně realizovat sen, který doposud jen snila.

Tomáš vždy miloval jídlo na talíři. Přišla doba dospívání a zjistil, že ho zajímá i jídlo ve fázi, než se dostane na talíř. Jelikož se vždy věnoval sportu, potřeboval doplňovat energii a nechtěl své tělo obelhávat jednoduchým složením jídel. Začal zkoušet, vymýšlet, experimentovat a kulinářsky se zdokonalovat. A tak se stalo, že začal příležitostně zastávat maminčino místo nad hrncem. Zde bavil své nejbližší, kamarády a přátele svým kuchařským talentem. Poptávka po jeho vynikajících, poctivě uvařených a oku lahodících specialitách se neustále zvyšuje. Dozajista jeho koníček ovlivnil i kuchařský vzor z Velké Británie, který ho přivedl na cestu nekonečných kulinářských možností. Jedním z Tomášových snů je mít vlastní výrobu sýrů. Tento sen se pokouší pomalu realizovat studiem mlékárenského oboru a výrobou čerstvého domácího sýra. Stále ale zraje k dokonalosti tak, jako dobrý kvalitní sýr.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Martina a Tomáš Bartoníkovi